ZORZA Pęgów filią klubu WKS Sląsk Wrocław!

Dnia 16.01.2013 roku w siedzibie WKS Śląsk Wrocław przy ul.Oporowskiej we Wrocławiu, w obecności Prezesa Zarządu Sekcji Piłki Nożnej WKS Śląsk pana Macieja Sikorskiego oraz Prezesa Zarządu ZORZY Pęgów pana Piotra Stali została podpisana umowa partnerska pomiędzy Klubami i powołana filia WKS Śląska Wrocław w Pęgowie. Na mocy tej umowy

obydwa kluby nawiązały ścisła współpracę w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży oraz podniesienia poziomu sportowego w Pęgowie i na terenie gminy Oborniki Śl. ZORZA Pęgów prowadzi szkolenie dzieci od 5 do 16 roku życia w kategoriach Żaczki, Orliki, Młodziki, Trampkarze i Junior Młodszy, a system szkolenia w tym klubie i we wszystkich filiach, a jest ich łącznie 14 na dolnym śląsku,  jest identyczny jak w samym WKS-ie. Opracowany został na podstawie wieloletnich doświadczeń w szkoleniu dzieci i młodzieży z lig francuskich i holenderskich, gwarantujący rozwój sportowy i tym samym zapewniający możliwość kontynuowania przygody z piłką nożną w wiodących grupach Śląska w poszczególnych kategoriach wiekowych. Pod kątem szkolenia, WKS Śląsk Wrocław jest jednym z trzech najlepszych i największych klubów w Polsce, w którym aktualnie trenuje ponad 1500 zawodników (łącznie z filiami).


Zapraszamy dzieci i młodzież na treningi do ZORZY Pęgów / filii WKS Śląska Wrocław. Więcej informacji uzyskać można od prezesa ZORZY Pana Piotra Stali , pod nr telefonu 602530340 lub codziennie w samej siedzibie klubu w Pęgowie ul. Główna 101.
This entry was posted in Główna. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.