Sylwetka pani Agaty Kopeć, kandydatki do Rady Gminy.

Urodziłam się w 1979 roku w Kowarach. Od 2007 roku jestem mieszkanką Pęgowa – rodzinnej miejscowości mojego męża Łukasza. To tutaj założyliśmy rodzinę, mamy 1,5 roczną córeczkę Hanię. Mąż mój jest menedżerem w europejskiej firmie finansowej.
Jestem absolwentką:
̶ Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – Wydziału Gospodarki Regionalnej i Turystyki (kierunek: ekonomia, specjalności: zarządzanie miastem oraz zarządzanie jakością i środowiskiem)
̶ Politechniki Wrocławskiej – Wydziału Architektury (kierunek: planowanie przestrzenne i urbanistyka)

Mój pomad 11-letni staż pracy od początku związany jest z administracją samorządową:
1998-2006 Urząd Miejski w Kowarach
2006-2007 Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
2007- Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Mój rozwój zawodowy jako urzędnika samorządowego, zaczynałam od najniższego szczebla zajmując się postępowaniami administracyjnymi z zakresu ochrony środowiska, utrzymania czystości i porządku oraz gospodarki odpadami.
Byłam współautorką kilku projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej oraz zajmowałam się ich rozliczeniem. Uczestniczyłam także przy realizacji jednej z większych inwestycji wodno-kanalizacyjnej na Dolnym Śląsku.
Zdobyte kilkuletnie doświadczenie pozwoliło mi rozpocząć pracę w Urzędzie Marszałkowskim, gdzie zajmowałam się przygotowaniem i przeprowadzaniem procedur naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego.
Obecnie będąc Kierownikiem oraz Menedżerem ds. Środowiska uczestniczę przy udzielaniu dofinansowania różnym inwestycjom mającym wpływ na rozwój całego województwa.
Jako Radna, chcę wykorzystać doświadczenie zdobyte na różnych szczeblach kariery i wpływać na rozwój Pęgowa w celu stworzenia dogodnych warunków zamieszkiwania.

This entry was posted in Główna. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.