Rekrutacja do gimnazjum w Pęgowie.

Trwa rekrutacja do naszego gimnazjum w Pęgowie. Nasza szkoła to szkoła z klasą, pasją, myślącą o uczniu. We wszystkich swych dziedzinach kieruje się jego dobrem. Zapewnia równość szans, sprawiedliwe i życzliwe traktowanie. To szkoła bezpieczna i przyjazna.

Szkoła posiada dobrą i nową bazę (od 2011 roku uczymy się w nowym budynku) . Lekcje odbywają się w gabinetach przedmiotowych, wyposażonych w różnorodne pomoce dydaktyczne. Dysponujemy nowoczesnymi środkami przekazu multimedialnego. W bibliotece szkolnej uczniowie mogą miło spędzić czas. Oprócz wzbogacającego się księgozbioru do dyspozycji mają Centrum Informacji Multimedialnej. Gabinet psychologa i pedagoga szkolnego zawsze służy pomocą.

Uczniowie z sukcesem biorą udział w licznych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Jesteśmy organizatorami Powiatowego Konkursu „Bezpieczeństwo ruchu drogowego” i Konkursu Historycznego.

Uczniowie z Pęgowa biorą także czynny udział w życiu gminy, są m.in. aktywnymi członkami Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach Śląskich. Młodzi samorządowcy uczestniczyli w projekcie „Masz głos, masz wybór!” realizowanym w Dani.

W naszej szkole każdy znajdzie wsparcie, będzie mógł rozwinąć swoje zainteresowania, skorzystać z licznych zajęć pozalekcyjnych, wziąć udział w projektach.

Każdy Ci to powie – najlepsze gimnazjum w Pęgowie!

Żródło: http://gimpegow.pl

This entry was posted in Główna. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.