Nowy rozkład PKP od 01.04 do 31.05

Od dziś tj. 01.04 do 31.05.2012 funkcjonuje nowy rozkład jazdy pociągów, dlatego w tej chwili odsyłam do elektronicznego planu odjazdów i przyjazdów z Pęgowa. Mam nadzieję, że aktualny plan pojawi się już wkrótce w zakładce Dojazd – rozkłady jazdy.

Odjazdy pociągów ze stacji Pęgów.

Kolejny etap modernizacji linii Wrocław – Poznań zakładał będzie

przywrócenie do kursowania jednego z dwóch odwołanych na tej trasie pociągów. Dotyczy to porannego połączenia z Rawicza do Wrocławia przed godziną 07:00. Ponadto, z uwagi na wydłużenie pory trwania nocnych prac, które uniemożliwiają ruch pociągów, ostatni w dobie pociąg z Wrocławia (odj. 22:30) do Rawicza kończyć będzie bieg na stacji Skokowa. Na odcinku Skokowa – Rawicz uruchomiona będzie zastępcza komunikacja autobusowa.

Dodatkowo, w dniach 14, 15, 21, 22 kwietnia br.
(soboty i niedziele) prace modernizacyjne wymagały będą całkowitego wstrzymania ruchu pociągów na odcinku Szewce – Rawicz od godziny 15:00 aż do końca dnia. Za wszystkie pociągi REGIO, kursujące w tych dniach na odcinku Szewce – Rawicz uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza. Natomiast pociąg interREGIO SZCZELINIEC relacji Białystok – Wrocław Główny od Poznania do Wrocławia w tych dniach kursował będzie drogą okrężną przez Ostrów Wielkopolski, z pominięciem stacji, leżących na podstawowej trasie przez Leszno i Rawicz.

 

This entry was posted in Główna. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.