Kolektory słoneczne – dofinansowanie z NFOŚiGW.

W imieniu przedstawili firmy Revision we Wrocławiu serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców i właścicieli domów jednorodzinnych w Pęgowie do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 21.05 o godz.19.00 w Domu Katechetycznym obok Plebanii (ul. Kościelna 1). Spotkanie poświęcone będzie tematyce kolektorów słonecznych wraz z możliwością uzyskania dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości 45% dopłat do kredytów bankowych przeznaczonych na zakup i montaż kolektorów słonecznych dla osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych w budynkach mieszkalnych.

 

Na spotkaniu będzie można poznać cała procedurę związaną z dofinansowaniami, którą firma współorganizująca spotkania załatwia błyskawicznie praktycznie bez udziału klienta.

 

Podczas spotkania omawiane będą  rodzaje kolektorów, ich zastosowanie oraz jakie wiążą się z założeniem zestawów solarnych oszczędności. Po spotkaniu będzie można dowiedzieć się jaki zestaw został optymalnie dobrany dla naszych domostw.

Ponadto po zakończeniu konferencji będą Państwo mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji indywidualnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych konsultantów.

Serdecznie Państwa zachęcamy do wzięcia udziału w prezentacji.

This entry was posted in Główna. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.