Kolejne spotkanie w sprawie przywrócenia transportu drogowego do Wrocławia

W miniony piątek, 30 września 2011 roku, w obornickim Urzędzie Miejskim odbyło się kolejne spotkanie w sprawie przywrócenia transportu drogowego obsługującego mieszkańców naszej gminy w miejscowościach Uraz, Raków, Rościsławice, Niziny, Kotowice, Paniowice, Zajączków i Pęgów w kierunku i z kierunku Wrocławia.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz UMWD, władz gminnych oraz przedstawiciele firmy transportowej. Wśród nich byli: członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Włodzimierz Chlebosz (inicjator spotkania), burmistrz Obornik Śląskich Sławomir Błażewski, w-ce burmistrz Obornik Śląskich Adam Stocki, Wojciech Świnder dyr. Wydziału Transportu UMWD, Agnieszka Zakęś w-ce dyrektor Departamentu Infrastruktury UMWD, Maciej Nejman w-ce burmistrz Wołowa, Wojciech Rygielski dyrektor ds. eksploatacji i inwestycji PKS Wołów.

Podczas spotkania omawiane były wszystkie aspekty dotyczące ewentualnych kosztów transportu drogowego na wyżej wymienionych kierunkach. W wyniku spotkania przygotowano ankietę, która będzie służyła do wyliczenia przez PKS Wołów prognozowanych kosztów transportu dla nowych tras autobusowych z uwzględnieniem ewentualnego partycypowania w tych kosztach przez zainteresowane gminy. Ankiety będą przeprowadzone przez sołtysów z miejscowości, o których jest mowa powyżej w terminie do piątku 07.10.2011 włącznie. Następnie w ciągu dwóch tygodni odbędzie się kolejne spotkanie robocze w tej sprawie z uczestnictwem wyżej wymienionych władz. Cdn…

ANKIETA

Co ciekawe w artykule pisze do 7 października, a w naszej miejscowowści żadnej wzmianki o tej sprawie…

This entry was posted in Główna. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.