Klub rowerowy w Pęgowie.

Z nowym sezonem rowerowym rozpoczyna działanie sekcja rowerowa przy Klubie sportowym Zorza Pęgów. Wraz ze zmianami w LKS Zorza Pęgów została stworzona sekcja sympatyków rowerów która ma na celu propagowanie sportów i turystyki rowerowej wśród mieszkańców Pęgowa. Na początek działalności planujemy organizację jednodniowych rajdów po okolicy. Pierwszy zaplanowany wyjazd odbędzie się 21.04.2013 (jeżeli pogoda dopisze). Osoby które chcą i mogą się zaangażować przy organizacji naszej sekcji rowerowej zapraszamy na spotkanie w piątek 19.04.2013 o godz 19.00 na boisku.
Szczegóły wycieczki.
Wyprawa ma charakter rekreacyjny rozpoczynająca sezon rowerowy, cel wyjazdu – teren rekreacyjny Pierwoszów/Miłocin (http://www.milocin.com.pl/zwiedzanie). Trasa łatwa, głownie drogami asfaltowymi i
utwardzonymi, dzieci od lat 6 poradzą sobie z tym dystansem, mniejsze pociechy w fotelikach lub przyczepkach, planowany dystans ok 32 km.

 

Na miejscu jest możliwość grillowania lub posiłku na miejscu.

Propozycja trasy: http://www.bikemap.net/route/2064651
W drodze powrotnej dla chętnych przerwa na kibicowanie naszej drużynie piłkarskiej podczas meczu w Wiszni Małej. Zapraszamy wszystkich którzy chcą spędzić dzień na sportowo w miłym towarzystwie.
Zbiórka 21.04.2013 (niedziela) godz 12.45 na boisku Zorzy w Pęgowie, powrót jak będzie ochota.

 

Wypowiadać się i komentować można tutaj.

Organizator

This entry was posted in Główna. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.