Już jutro turniej piłkarski „EURO PĘGÓW CUP”

Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn, więc niestety musieliśmy trochę pokombinować z ustawieniem drabinki turniejowej – ale organizator dał radę. Zaczynamy o godz. 10.00 od losowania – będzie siedem możliwości ustawienia (A,B,C,D,E,F,G). Drużyna, która wylosuje G ma los wolny w pierwszej rundzie. Gramy systemem pucharowym, także przegrana drużyna odpada. Czas gry to 2x20minut + 5 minut przerwy. Pierwszy mecz o godz.10.30, następne co godzinę według zamieszczonej obok drabinki. Po drugim półfinale odbędzie się mecz o 3. miejsce, a o godz. 18.00 finał całego turnieju. Dajcie z siebie wszystko od samego początku. Zachęcam do sportowej i fair play rywalizacji.