EFEKTOWNY START ZORZY PĘGÓW.

W miniony weekend rozpoczął się sezon 2014/2015 we wrocławskiej klasie A. W grupie II od mocnego uderzenia rozgrywki rozpoczął beniaminek Zorza Pęgów, który podejmował na własnym stadionie wrocławski Bumerang. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 5:1. Bramki dla ZORZY zdobyli: Piotr Stadnik, Waldemar Szymański, Jakub Kobos, Daniel Warias i Daniel Majewski. Tak okazała wygrana może napawać optymizmem nie tylko samych zawodników Zorzy, ale również kibiców tej drużyny przed kolejnymi pojedynkami. Podopieczni trenera Bartosza Mazura, po solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym nie ukrywają, że mają wielką chęć na sprawienie niespodzianki w rozgrywkach ligowych.

W naszym klubie doszło do sporych zmian i trwa jego ciągły rozwój. Obecna kadra liczy aż 30 zawodników. Oprócz seniorów w ZORZY trenują grupy Junior Młodszy, Młodzik , Orlik , Żak oraz grupa dziewcząt w kat. Młodziczki. Łącznie ponad 100 osób trenuje piłkę nożną.
Prezes Piotr Stala wraz z działaczami robią wszystko aby poprawić wizerunek Klubu. Zorza pnie się w górę nie tylko pod względem sportowym, ale i wizerunkowym. Liczne Puchary,medale i wyróżnienia zdobyte w ostatnim czasie przez członków,a szczególnie dzieci trenujące w ZORZY, bardzo dobrze rokują na przyszłość.
Terminarz rozgrywek dostępny jest pod adresem:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga7766.html
Natomiast wszystkie informacje dotyczące Klubu można śledzić na stronie:
http://zorzapegow.manifo.com/

O terminach i godzinach spotkań informować będą rozwieszane plakaty na terenie Pęgowa. Natomiast , co jest niespodzianką dla kibiców, na mecze wyjazdowe będzie podstawiany autokar na boisku. Wraz z zawodnikami będzie mogło zawsze pojechać około 30 kibiców ZORZY.
Zapraszamy wszystkich na mecze i do kibicowania.
Ze sportowym pozdrowieniem.
This entry was posted in Główna. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.